Üzenet elküldése
Ingatlanok
Sajóládon két generációnak is alkalmas 105m2-es felújított családi ház
Sajólád, Fráter György utca
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є
466 667 Ft/m2
Modern otthonok a minőség jegyében Diósgyőr szívében!
Miskolc, Diósgyőr, Törökverő utca, Diósgyőr
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є
797 980 Ft/m2
Modern otthonok a minőség jegyében Diósgyőr szívében!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
792 683 Ft/m2
100 m2-es, belváros közeli szigetelt családi ház eladó a Győri kapuban
Miskolc, Damjanich János utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
499 000 Ft/m2
72 m2-es földszinti 3 szobás tégla lakás zárt udvarban eladó
Miskolc, Belváros, Zombori utca, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
618 056 Ft/m2
Felsőzsolcán 210 m2-es akadálymentesített otthon 2 garázzsal, pincével
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
369 130 Ft/m2
Újépítésű hőszivattyús 76 m2-es földszinti lakás a Hejő Residanceben!
Miskolc, Hejőcsaba, Gránátalma utca, Hejőcsaba
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 191 639 Є
907 763 Ft/m2
Nagypolgári stílus modern kivitelezésben!
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
828 302 Ft/m2
Miskolcon az Észak-kiliánban 2. emeleti jó állapotú garzonlakás eladó
Miskolc, Munkás utca
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 278 Є
635 135 Ft/m2
Panorámás 5 szobás családi ház garázzsal eladó Berekalján
Miskolc, Berekalja, Eper utca, Berekalja
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є
281 538 Ft/m2
Külterületi, 75 610 nm-es telek / beruházási terület eladó Egerben a Ráchegyen!
Eger, Hajdúhegy
Kínálati ár: 311 000 000 Ft
Kalkulált ár: 863 889 Є
4 113 Ft/m2
Egyedi kétszintes tégla lakás autóbeállóval Diósgyőr szívében eladó
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 306 Є59 900 000 Ft
838 088 Ft/m2
A Mályi-tó közelében kertes ikerházban 113 m2-es 4 szobás lakás eladó
Mályi, Teleki Sámuel utca
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
556 637 Ft/m2
3 szobás, panorámás, erkélyes 3. emeleti lakás az Avas III. ütemben
Miskolc, Avas, Mednyánszky László utca, Avas
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
616 364 Ft/m2
Miskolc belvárosában felújított 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Miskolc, Vörösmarty Mihály utca
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 110 278 Є
721 818 Ft/m2
Miskolc Dessewffy utcában 52m2-es földszinti tégla lakás eladó!
Miskolc, Dessewffy Arisztid utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
767 308 Ft/m2
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 306 Є59 900 000 Ft
904 603 Ft/m2
Kazincbarcikán tökéletes 4 szobás családi ház
Kazincbarcika, Arany János utca
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 222 194 Є
689 569 Ft/m2
Nagycsécsen 180 m2-es felújítandó családi ház 2354 m2-es telken eladó
Nagycsécs, Bocskai út
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 109 722 Є39 990 000 Ft
219 444 Ft/m2